X

Duyuru!

İstanbul - Yunanistan seferlerimiz geçici olarak durdurulmuştur.

X
Otobüs Kiralama

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI OTOBÜS KİRALAMA

Ulusoy ailesi olarak 80 yılı aşkın süredir sizlere yolculuğunuzdaki kaliteyi ve güveni sunuyoruz. SUPERBRANDS ödülüne sahip olan ailemizi genişlettik. Sizlere Ulusoy kalitesinde otobüs kiralama imkanı sunuyoruz. Özel günlerinizde, gezilerinizde ihtiyacınız olduğu her an Ulusoy otobüs kiralama hizmeti yanınızda.

 • Ulusoy'da sizlere hizmet veren tüm otobüsler en yüksek kaliteye sahiptir.
 • En uzun yolculuklarda dahi konforlu bir yolculuk için ergonomik koltuklar, terletmeyen yün bazlı kadife koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi, bardak tutucuları ve ayak dayama üniteleri ile dolu Ulusoy'dan kiraladığınız otobüslerle eşsiz konforu yolculuğunuzda sizlere sunuyoruz.
 • Koltuk arkası filelerde her sefer öncesi Ulusoy personelimiz tarafından yenilenen kişiye özel kulaklık kılıflarıyla sağlığınızı önemsiyoruz.
 • Ulusoy'dan kiraladığınız tüm otobüslerimizin her koltuğunun üzerinde kişiye özel ayarlanabilir havalandırma ve aydınlatma sistemi bulunmaktadır.
 • Araçlarımız dört mevsimde ve tüm hava koşulunda, yolcu kabininin ideal sıcaklık ve nem ayarını sağlayan ve düzenli olarak kontrol / yenileme yapılan anti-alerjik filtreli güçlü bir klima sistemine sahiptir. Hassasiyet kontrollü otomatik klima, homojen ısı dağıtımı sağlarken düşük ses seviyesi sayesinde yolculuğunuzun konforunu arttırıyoruz.
 • Yolcularımız, Ulusoy filomuzdaki tüm araçlarda bulunan kişiye özel dokunmatik koltuk arkası ekranlar ses ve görüntü kalitesiyle sinema keyfini yaşayabilir.
 • Otobüslerimizin tamamında bulunan ücretsiz wireless sayesinde yolcularımızın internet erişimi yolculuk boyunca sağlanmaktadır.
 • Otobüslerimizde bulunan soğutucu alanları ve araç için özel üretilen sıcak su kettle ile soğuk ve sıcak içecekleri yolcularımızın arzularına göre hazırlanıyor ve servis ediliyor.
 • Size özel açık büfe ikramlarımız hijyen standartlarına uygun, kapalı ve markalı ambalaj ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca otobüslerimizde isteğe bağlı diyet ürünlerimiz de bulunmaktadır. Ulusoy kalitesinin farkını kiraladığınız araçlarda hissedeceksiniz.
 • Ulusoy kiralık otobüslerimizde mevcut standart 220 volt elektrik sayesinde yolcularımız seyahatleri boyunca tüm elektronik cihazlarını rahatça kullanabiliyor ve şarj edebiliyor.
 • Otobüslerimizin tamamında bulunan ücretsiz wireless sayesinde yolcularımızın internet erişimi yolculuk boyunca sağlanmaktadır.

Etkinliğinize Ulusoy kalitesini katmak istiyorsanız mutlaka ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir Ulusoy otobüsü vardır.

Daha ayrıntılı bilgi ve kiralama seçenekleri için 0850 811 1 888 no'lu telefondan ve musteri@ulusoy.com.tr emailinden bize ulaşabilirsiniz.